Producenci
Regulamin
 1. Właścicielem strony internetowej, działającej pod adresem internetowym: polskie-posciele.pl
  Centrum Handlowe Online Konrad Świątek NIP 712-319-03-26 REGON 061377651, ul. Zygmunta Krasińskiego 3/77 20-709 Lublin, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej.
 1. Niniejszy regulamin (zwany dalej „Regulaminem”) określa zasady korzystania ze strony internetowej polskie-posciele.pl zwanej dalej „Sklepem internetowym”, a klientem zwanym dalej "Kupującym".
 2. Zapisy niniejszego regulaminu obowiązują każdą osobę korzystającą ze Sklepu Internetowego.
 3. Strona ma charakter informacyjny, edukacyjny oraz umożliwia dokonywanie zakupów.
 4. Dane osobowe osób korzystających ze Sklepu Internetowego są gromadzone, wykorzystywane i chronione zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833 z późn. zm.).
 5. Zakres gromadzenia, wykorzystywania oraz sposób ochrony danych osobowych określa Polityka Prywatności.
 6. Informacje o rabatach i zniżkach zawarte są w zakładce Rabaty i zniżki.
 7. W przypadku zwrotu produktu/ów, zwrotowi podlega koszt produktu/ów oraz najniższy koszt wysyłki oferowany przez Sklep Internetowy. Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Kupujący.
 8. W przypadku nieodebrania przesyłki opłaconej Kupujący jest zobowiązany do poniesienia kosztu przesyłki nadanej oraz zwrotnej zgodnie z cennikiem podanym w Sklepie Internetowym.
 9. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.
  Dostępne formy płatności:

  Karty płatnicze:
  * Visa
  * Visa Electron
  * Mastercard
  * MasterCard Electronic
  * Maestro

 10. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą - od dnia uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
 11. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy podany przez Zamawiającego.
 12. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni. Warunki zwrotów i reklamacji określone są w zakładce Zwroty i reklamacje

 13. OPINIE W SKLEPIE INTERNETOWYM

 14.1.Klient Sklepu Internetowego ma możliwość dobrowolnego i nieodpłatnego wystawienia opinii dotyczącej zakupów dokonanych w Sklepie Internetowym. Przedmiotem opinii może być także ocena, zdjęcie lub recenzja zakupionego produktu w Sklepie Internetowym.

14.2. Sprzedawca po dokonanych zakupach w Sklepie Internetowym wysyła do Klienta wiadomość e-mail z prośbą o wystawienie opinii oraz linkiem do formularza online umożliwiającego jej wystawienie – formularz online umożliwia udzielenie odpowiedzi na pytania Sprzedawcy dotyczące zakupów, ich ocenę, dodanie własnego opisu dot. opinii oraz zdjęcia zakupionego produktu. W razie braku wystawienia opinii po otrzymaniu pierwszego zaproszenia do wystawienia opinii Sprzedawca ponawia wysyłkę zaproszenia.

14.3. Opinia może być wystawiona jedynie przez Klienta, który dokonał zakupów w Sklepie Internetowym.

14.4. Wystawione przez Klienta opinie są publikowane w Sklepie Internetowym oraz wizytówce TrustMate.io.

14.5. Wystawienie opinii nie może być wykorzystywane przez Klienta do działań bezprawnych, w szczególności do działań stanowiących czyn nieuczciwej konkurencji wobec Sklepu Internetowego, czy też działań naruszających dobra osobiste, prawa własności intelektualnej lub inne prawa Sklepu Internetowego lub osób trzecich.

14.6. Opinia może być wystawiona tylko do faktycznie zakupionych produktów w Sklepie Internetowym. Zabronione jest zawieranie fikcyjnych/pozornych umów sprzedaży w celu wystawienia opinii. Autorem opinii nie może być także sam Sklep Internetowy ani jego pracownicy bez względu na podstawę zatrudnienia.

14.7. Wystawiona opinia może zostać w każdym czasie usunięta przez jej autora.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl